بخش معطر از ادکلن، ادوتویلت، ادوپرفیوم و پرفیوم هایی که برندهای معتبر به بازار معرفی می کنند، توسط شرکت های عطرسازی شبیه سازی و بصورت روغن معطر و با غلظت بالا تولید و عرضه می شوند که به آن اسانس عطر می گویند.

در صنعت عطرسازی، اسانس به عنوان یک ماده اولیه در ترکیب با الکل، تبدیل به ادکلن، ادوتویلت، ادوپرفیوم و یا پرفیوم می شود. پرفیوم بیشترین مقدار اسانس خالص را نسبت به ادکلن، ادوتویلت و ادوپرفیوم ها در ترکیب خود دارد، بنابراین در فروشگاه عطر آروماتیک تمامی عطرها بصورت پرفیوم(غلظت 30%) و دوبل پرفیوم(غلظت 60%) آماده می شوند.

اسانس عطرهای موجود در عطر آروماتیک توسط شرکت های مختلف و با کیفیت های متفاوت تولید می شوند که همه تداعی کننده رایحه عطر اورجینال هستند اما هر مقدار شرکت تولید کننده معتبرتر و اسانس تولیدی با کیفیت تر باشد، پرفیوم هایی که با استفاده از آن تولید می شود، به رایحه عطر اورجینال شبیه تر خواهد بود و این شباهت تا جایی پیش می رود که رایحه این دو از هم، قابل تشخیص نخواهد بود.

هر عطر به لحاظ ماندگاری و پخش بو به نسبت مواد اولیه و طبعی که دارد، متفاوت است. مثلا عطرهای گرم در مقایسه با عطرهای خنک ماندگارتر و عطرهای تند نسبت به عطرهای ملایم پخش بوی قوی تری ارائه می دهند اما بطور کلی کارهایی که توسط عطر آروماتیک ارائه می شود به لحاظ ماندگاری و پخش بو مشابه عطر اورجینال و در بسیاری از موارد حتی بهتر، عمل می کند.

کیفیت هر عطر در عطر آروماتیک با تعدادی قلب نمایش داده می شود. هر عطر وابسته به کیفیت خود، یک تا پنج قلب دریافت می کند. عطر آروماتیک همواره عطرهایی با کیفیت ۳ قلب به بالا را پیشنهاد می دهد.

تمام سفارش ها در شیشه های عطر آروماتیک آماده و ارسال خواهند شد. این شیشه ها اگرچه به لحاظ ظاهری با شیشه برندها متفاوت اند اما به لحاظ کیفیت در سطح بسیار بالایی قرار دارند.

تمام سفارش ها از طریق سرویس پست پیشتاز، بصورت رایگان و طی زمان 2 تا 5 روز کاری، آماده و ارسال می شوند.

بله، تمام شیشه های عطر آروماتیک در صورت خرابی پمپ یا نشتی، شامل گارانتی می شوند.